logo IPNInstytut Pamięci Narodowej

Zmiana w harmonogramie konkursu plastycznego: „Poezja Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w malarstwie, rysunku i grafice”

Oddziałowe Biuro Edukacji Narodowej IPN w Krakowie i IV Liceum Ogólnokształcące w Olkuszu informują, iż związku ze zmianą terminu ferii oraz prośbami o przedłużenie terminu konkursu, organizatorzy zdecydowali o zmianach w harmonogramie konkursu.

Czas składania prac w konkursie „Poezja Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w malarstwie, grafice, rysunku” został wydłużony do 22 stycznia 2020. Szczegóły poniżej oraz w regulaminie.

 

Nowy harmonogram konkursu 

8 października 2020 - ogłoszenie konkursu
22 stycznia 2021 - nadsyłanie zgłoszeń  prac na Konkurs
29 stycznia 2021 - ogłoszenie wyników  (bezpośredni kontakt Kuratora z Opiekunem Uczestnika lub szkołą, zaproszenie Uczestnika wraz z Opiekunem na wernisaż Wystawy; organizator zastrzega sobie prawo do kontaktu jedynie z zakwalifikowanymi na wystawę/nagrodzonymi Autorami)
15 lutego 2021  - termin wernisażu wystawy, na którym  zostanie ogłoszona lista Laureatów wraz z uroczystym wręczeniem Dyplomów i nagród
15 luty – 15 marzec 2021 - czas trwania Wystawy  Pokonkursowej w IV LO w Olkuszu

16 marca – 16 kwietnia  2021 -  Czas trwania wystawy pokonkursowej w CE IPN Przystanek Historia w Krakowie

 

Ideą konkursu jest plastyczna interpretacja utworów poety czasu wojny, podchorążego Armii Krajowej, podharcmistrza Szarych Szeregów, przedstawiciela pokolenia Kolumbów, związanego z pismem „Płomienie” oraz miesięcznikiem „Droga”, uczestnika Powstania Warszawskiego.

Zgłoszenia należy dokonać do 22 stycznia 2021 r., wysyłając odpowiednio zabezpieczoną pracę w „formie płaskiej”, w formie koperty (nie w tubach; prace zrolowane nie będą spełniały warunków konkursu, którego częścią jest wystawa pokonkursowa) na adres: IV Liceum Ogólnokształcące im. K.K. Baczyńskiego w Olkuszu, ul. Korczaka 7, 32-300 Olkusz, z dopiskiem: Konkurs „Poezja Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w malarstwie, grafice, rysunku”.

  • „Poezja Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w malarstwie, rysunku i grafice”. Plakat
    „Poezja Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w malarstwie, rysunku i grafice”. Plakat

Opcje strony