logo IPNInstytut Pamięci Narodowej

10. Echa Katynia w całej Polsce

 

Film „Czaszka z Katynia”

  • Cedry Wielkie
    17 kwietnia 2019 r. –  Żuławski Ośrodek Kultury i Sportu, ul. Osadników Wojskowych 41
  • Gdańsk 
    16 kwietnia 2019 r. – Sala konferencyjno– wystawiennicza IPN, ul. Grunwaldzka 216
  • Głogów Małopolski 
    5 kwietnia 2019 r. – Miejsko-Gminny Dom Kultury w Głogowie Małopolskim, ul. Kard. S. Wyszyńskiego 12
  • Kalwaria Zebrzydowska 
    12 kwietnia 2019 r. – Sala Widowiskowa Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Kalwarii Zebrzydowskiej ul. Broniewskiego 3 
  • Nowy Sącz 
    Muzeum Okręgowe w Nowym Sączu, Gmach główny, ul. Jagiellońska 56
  • Pruszków 
    27 kwietnia 2019 r. – Muzeum Dulag 121 w Pruszkowie, ul. 3-ego Maja 8A
  • Przemyśl 
    11 kwietnia 2019 r. – Przystanek Historia Przemyśl w Muzeum Narodowym Ziemi Przemyskiej Muzeum Narodowe Ziemi Przemyskiej w Przemyślu, plac płk. Berka Joselewicza 1 
  • Pszczółki 
    10 kwietnia 2019 r. Kamienica Kultury, ul. Pomorska 18
  • Rzeszów 
    12 kwietnia 2019 r. – Oddział IPN w Rzeszowie, sala konferencyjna IPN Oddział w Rzeszowie, ul. Szopena 23 
  • Sztum 
    16 kwietnia 2019 r. Sztumskie Centrum Kultury, ul. Mikołaja Reja 13

Film „Katyń – Ostatni świadek”

  • Białystok 
    15 kwietnia 2019 r. – Zespół Szkół Rolniczych w Białymstoku, ul. Księdza Stanisława Suchowolca 26, 15–566 Białystok
    16 kwietnia 2019 r. – Przystanek Historia. w budynku Książnicy Podlaskiej w Białymstoku, ul. Marii Skłodowskiej-Curie 14 A
  • Bochnia 
    11 i 12 kwietnia 2019 r. – KINO REGIS Miejski Dom Kultury w Bochni ul. Regis 1 
  • Cedry Wielkie 
    17 kwietnia 2019 r. – Żuławski Ośrodek Kultury i Sportu, ul. Osadników Wojskowych 4, 83–020 Cedry Wielkie
  • Gdańsk 
    16 kwietnia 2019 r. – Sala konferencyjno-wystawiennicza IPN, Al. Grunwaldzka 216
  • Kalwaria Zebrzydowska 
    12 kwietnia 2019 r. – Sala Widowiskowa Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Kalwarii Zebrzydowskiej ul. Broniewskiego 3
  • Kielce 
    12 kwietnia 2019 r., godz. 17.00 – Centrum Edukacyjne IPN „Przystanek Historia”, ul. Warszawska 5
  • Koszalin 
    24 kwietnia 2019 r. – Koszalińska Biblioteka Publiczna, Plac Polonii 1
  • Kraków 
    12 i 15 kwietnia 2019 r. – Centrum Edukacyjne IPN „Przystanek Historia”, ul. Dunajewskiego 8
  • Lublin 
    12 kwietnia 2019 r.  Kino Bajka, Radziszewskiego 6
  • Łódź 
    12 kwietnia 2019 r. – Muzeum Kinematografii, pl. Zwycięstwa 1
  • Nowy Sącz 
    Muzeum Okręgowe w Nowym Sączu, Gmach Główny, ul. Jagiellońska 56
  • Olkusz 
    17 kwietnia 2019 r.  – IV Liceum Ogólnokształcące w Olkuszu, ul. Korczaka 7
    18 kwietnia 2019 r. – Miejski Ośrodek Kultury w Olkuszu, ul. Francesco Nullo 32
  • Ostrów Mazowiecka
    29 kwietnia 2019 r. – Kino Ostrovia, ul. 11 Listopada 5
  • Pszczółki 
    10 kwietnia 2019 r. – Kamienica Kultury, ul. Pomorska 18
  • Radom 
    25 kwietnia 2019 r. – ŁAŹNIA – Radomski Klub Środowisk Twórczych i Galeria, ul. Żeromskiego 56
  • Rzeszów 
    12 kwietnia 2019 r. – Kino Zorza, ul. 3 Maja 28 
  • Skarżysko-Kamienna 
    24 kwietnia 2019 r., godz. 17:00 – Kino Centrum, Miejskie Centrum Kultury im. Leopolda Staffa w Skarżysku-Kamiennej, ul. Słowackiego 25
  • Staszów 
    24 kwietnia 2019 r. – Staszowski Ośrodek Kultury, ul. Parkowa 6
  • Szczecin 
    12 kwietnia 2019 r.   Kino Zamek, Zamek Książąt Pomorskich w Szczecinie, ul. Korsarzy 34 
  • Sztum 
    16 kwietnia 2019 r. – Sztumskie Centrum Kultury, ul. Mikołaja Reja 13
  • Tczew 
    15 kwietnia 2019 r. – Fabryka Sztuk, ul. 30 Stycznia 4
  • Warszawa 
    14 kwietnia 2019 r.  Kino Muranów, ul. Andersa 5
  • Wolbrom 
    Dom Kultury w Wolbromiu, ul. Leśna 2
  • Wrocław 
    16 kwietnia 2019 r. – Akademii Wojsk Lądowych we Wrocławiu, ul. Piotra Czajkowskiego 109
    17 kwietnia 2019 r – Ośrodek Działań Społeczno-Kulturalnych Piast, ul. Rękodzielnicza 1
  • Zator 
    24 kwietnia 2019 r. – Regionalny Ośrodek Kultury Doliny Karpia w Zatorze, Plac Jana Matejki 1

Film „Ofiara pionków”

  • Bochnia 
    Kino Regis, Miejski Dom Kultury w Bochni, ul. Regis 1
  • Kielce 
    12 kwietnia 2019 r., godz. 17.00 – Centrum Edukacyjne IPN „Przystanek Historia”, ul. Warszawska 5
  • Rzeszów 
    12 kwietnia 2019 r. – Oddział IPN w Rzeszowie, sala konferencyjna IPN Oddział w Rzeszowie, ul. Szopena 23
  • Skarżysko-Kamienna 
    17 kwietnia, godz. 17.00 – Kino Centrum, Miejskie Centrum Kultury im. Leopolda Staffa w Skarżysku-Kamiennej, ul. Słowackiego 25
  • Staszów 
    24 kwietnia 2019 r. – Staszowski Ośrodek Kultury, ul. Parkowa 6

Film „Niegdyś moja matka”

  • Bochnia 
    Kino Regis, Miejski Dom Kultury w Bochni, ul. Regis 1
  • Gorzów Wielkopolski 
    15 kwietnia 2019 r. – Wojewódzka i Miejska  Biblioteka Publiczna ul. Sikorskiego 107
  • Zator 
    24 kwietnia 2019 r. – Regionalny Ośrodek Kultury Doliny Karpia w Zatorze, Plac Jana Matejki 1

Kontakty do koordynatorów pokazów

Bogusław Bek – Radom boguslaw.bek@ipn.gov.pl, tel. 48 368-24-21

Izabela Brzezińska – Cedry Wielkie, Gdańsk, Pszczółki, Sztum, Tczew izabela.brzezinska@ipn.gov.pl, tel. 58 66-90-536

Michał Masłowski – Bochnia, Kraków, Zator, Olkusz, Nowy Sącz, Kalwaria Zebrzydowska michal.maslowski@ipn.gov.pl, tel. 12 2117021

Dariusz Gałaszewski – Ostrów Mazowiecka dariusz.galaszewski@ipn.gov.pl, tel. 22 860-70-46

Marek Gadowicz – Wrocław marek.gadowicz@ipn.gov.pl, tel. 71 326-97-39

Edyta Krężołek – Kielce, Staszów, Skarżysko-Kamienna edyta.krezolek@ipn.gov.pl, tel. 696826381

Witold Sobócki – Zielona Góra, Grodzisk Wlkp. witold.sobocki@ipn.gov.pl, tel. 61 835 69 64

Katarzyna Kyc – Rzeszów, Przemyśl katarzyna.kyc@ipn.gov.pl, tel. 17 860-60-54

Paulina Szymaniak – Łódź Paulina.Szymaniak@ipn.gov.pl, tel. 42 617-65-50

Magdalena Śladecka – Lublin magdalena.sladecka@ipn.gov.pl, tel. 81 536-34-61

Marcin Ozga – Koszalin marcin.ozga@ipn.gov.pl, tel. 94 3428537

Izabela Brzezińska – Białystok izabela.brzezinska@ipn.gov.pl, tel. 58 669-05-36

Grzegorz Czapski – Szczecin Grzegorz.czapski@ipn.gov.pl, tel. 91 312-94-11

Jarosław Palicki – Gorzów Wlkp. Jaroslaw.palicki@ipn.gov.pl, tel. 95 7182854

 

zdjęcie zajawkowe

Opcje strony