logo IPNInstytut Pamięci Narodowej

Kraków "Trzy po trzy, czyli co Ty wiesz o...?"

Z okazji rocznic ważnych wydarzeń historycznych zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie: Trzy po trzy, czyli co ty wiesz o...?

W każdej edycji konkursu zadajemy TRZY pytania, zaś osoba, która jako pierwsza odpowie poprawnie na wszystkie TRZY, otrzyma od nas TRZY nagrody w postaci różnych publikacji IPN o walorach edukacyjnych (książki, gry planszowe, wydawnictwa fonograficzne).

Udzielenie poprawnych odpowiedzi na pytania konkursowe będzie zdecydowanie łatwiejsze, jeśli wcześniej obejrzy się wskazany program z archiwum TVP Historia (dostępny na stronie: vod.tvp.pl). Tytuły programów będą ujawniane wraz z pytaniami konkursowymi na stronie krakowskiego „Przystanku Historia” w serwisie Facebook (i tylko tam!)

Natomiast zapowiedzi kolejnych edycji konkursu „Trzy po trzy, czyli co ty wiesz o...?” oraz inne informacje na jego temat będą się pojawiać także na stronach facebookowych TVP Historia i IPN Kraków oraz stronach www obu instytucji: historia.tvp.pl, krakow.ipn.gov.pl, edukacja.ipn.gov.pl

Konkurs Trzy po trzy, czyli co ty wiesz o...? to wspólne przedsięwzięcie Oddziału IPN w Krakowie i TVP Historia.