logo IPNInstytut Pamięci Narodowej

Poznański oddział IPN na Targach Edukacyjnych online – 8 maja 2021

Podczas odbywających się w tym roku online Targów Edukacyjnych Instytut Pamięci Narodowej Oddział w Poznaniu zaprasza nauczycieli, edukatorów i uczniów do zapoznania się z ofertą edukacyjną. Zabierzemy Państwa do „Przystanku Historia”, Centrum Edukacyjnego IPN w Poznaniu, gdzie przedstawimy najciekawsze propozycje na najbliższy czas. Podzielimy się najnowszymi materiałami edukacyjnymi w wersji online, opowiemy o szkoleniach dla nauczycieli, projektach edukacyjnych, konkursach ogólnopolskich i regionalnych. Pokażemy teki edukacyjne, portale tematyczne i multimedia, z których uczniowie i nauczyciele będą mogli skorzystać w trakcie lekcji. Przybliżymy wystawy, wydawnictwa i gry wydane przez IPN. Chętnych zaprosimy do udziału w zajęciach terenowych i rajdach oraz akcjach społecznych i rocznicowych.

Spotkajmy się 8 maja o godz. 11.00.

Zachęcamy do zapisów: http://uwagaedukacja.pl/zapiszsie?id=118

Adres strony targów: www.uwagaedukacja.pl

Organizatorami wydarzenia są: Samorząd Województwa Wielkopolskiego, Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu i Grupa Międzynarodowe Targi Poznańskie.

Patronat honorowy: Ministerstwo Edukacji i Nauki, Marszałek Województwa Wielkopolskiego Marek Woźniak, Kolegium Rektorów Miasta Poznania

Zachęcamy także do zapoznania się i śledzenia naszych działań na portalu www.edukacja.ipn.gov.pl

zdjęcie zajawkowe

Opcje strony