logo IPNInstytut Pamięci Narodowej

Rusza XXVIII sesja Sejmu Dzieci i Młodzieży

1 marca 2022 r. rozpocznie się rekrutacja do XXVIII sesji Sejmu Dzieci i Młodzieży (SDiM). Niebawem dowiecie się jak brzmi tegoroczny temat, poznacie zasady rekrutacji i wszystkie niezbędne terminy. :)

1 marca 2022 r. rozpocznie się rekrutacja do XXVIII sesji Sejmu Dzieci i Młodzieży (SDiM). Do udziału w konkursie zapraszamy dwuosobowe zespoły złożone z uczniów tej samej szkoły lub zespołu szkół. Już za tydzień zostanie opublikowany regulamin udziału w projekcie oraz informacje o tym, w jaki sposób należy wykonać zdanie rekrutacyjne - w formie przewodnika.  Informacje te zostaną umieszczone na nowej stronie internetowej, której adres będzie opublikowany w dniu rozpoczęcia rekrutacji. Zachęcamy także do śledzenia oficjalnej strony SDiM na Facebooku http://www.facebook.com/sejmdzieciimlodziezy.

Organizatorem Sejmu Dzieci i Młodzieży od 1994 r. jest Kancelaria Sejmu, a do grona współorganizatorów należą obecnie: Ministerstwo Edukacji i Nauki, Instytut Pamięci Narodowej – Komisja Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu oraz Ośrodek Rozwoju Edukacji.

 

Zapraszamy do udziału!

Opcje strony