logo IPNInstytut Pamięci Narodowej

Wirtualne Śpiewowisko Edukatora 2021 (konkurs) – 20 maja 2021 (data przesyłania zgłoszeń)

„Solidarność, integracja i śpiew – Niech połączy nas piosenka…” projekt jest odpowiedzią Edukatora na udział w Polish Heritage Days 2021. Pierwsza edycja Śpiewowiska Edukatora odbywa się w ramach wydarzenia organizowanego przez Ambasadę RP w Londynie – piątej edycji Polish Heritage Days 2021. Instytut Pamięci Narodowej Oddział w Gdańsku jest współorganizatorem wydarzenia.

Organizator wydarzenia

Organizatorem wydarzenia jest EDUKATOR Centrum Dyrektorów i Kadr Zarządzających polskich szkół sobotnich w UK. Bliżej szkół, dyrektorów, kadr i nauczycieli. Edukator jest społecznym  projektem.

 

Koordynatorzy wydarzenia

Koordynatorami wydarzenia są dyrektorzy społecznego projektu Edukator: Marzena Żukowska oraz Małgorzata Bugaj-Martynowska.
Kontakt: konferencje@edukator.org.uk, edukator.konferencje@gmail.com, Mob: 07885664484, 07849831135.

 

Nazwa wydarzenia

Wirtualne ŚPIEWOWISKO Edukatora 2021 „Solidarność, integracja i śpiew – Niech połączy nas piosenka…” projekt jest odpowiedzią Edukatora na udział w Polish Heritage Days 2021.

 

Miejsce i czas wydarzenia

Pierwsza edycja Śpiewowiska pt. „Solidarność, integracja i śpiew” odbędzie się w przestrzeni wirtualnej. Wydarzenie odbędzie się w ramach obchodów PHD2021, do którego zapraszane są inicjatywy polonijne. Finał wydarzenia przewidziany jest na 29 maja 2021 roku. Konkurs określa regulamin, który organizator wydarzenia wysyła do szkół w UK i umieszcza na stronie internetowej facebook Edukatora, na facebooku oraz w grupach: Dyrektorów, Kadr Zarządzających i Nauczycieli polskich szkół w UK.

 

Ogólne zasady uczestnictwa w wydarzeniu oraz cele wydarzenia

 

Nagranie

 

Ważne strony

Życzymy Wszystkim miłych wrażeń, wspaniałej zabawy. I czekamy na zgłoszenia. „Niech połączy nas piosenka…”

 

Informacja na Facebook'u