logo IPNInstytut Pamięci Narodowej

XIII edycja konkursu „Namaluj historię dziadków” – ODWOŁANA

 
Jeszcze kilka tygodni temu informowaliśmy, że w związku zawieszeniem zajęć w szkołach, nie jest możliwe przeprowadzenie XIII edycji konkursu „Namaluj historię dziadków” w regulaminowych terminach. 
 
Nie chcieliśmy całkowicie zrezygnować z konkursu, gdyż docierały do nas sygnały o przygotowywaniu prac przez uczniów, a paradoksalnie, zaistniała sytuacja pozostawania dzieci w domach, w kręgu rodziny, sprzyja realizacji jednego z głównych celów konkursu (wychowanie patriotyczne w oparciu o przekaz międzypokoleniowy).  
Niestety, sytuacja nie pozwala mieć nadziei, że uda się przeprowadzić konkurs w tym roku szkolnym, jesteśmy więc zmuszeni go odwołać. Jeśli Państwa uczniowie przygotowali prace konkursowe, prosimy je przyjąć (zwłaszcza od uczniów klas VIII, którzy opuszczą szkołę) w sytuacji, kiedy będzie to możliwe. W regulaminie kolejnej edycji konkursu wprowadzimy zapisy umożliwiające uczestnictwo tych prac w kategoriach wiekowych aktualnych dla momentu ich powstawania.
Życzymy zdrowia i wytrwałości. Zapraszamy do śledzenia komunikatów i udziału w konkursie po wznowieniu normalnej pracy szkół.

Bliższe informacje: Zenon Fajger   tel. 692 991 009  e-mail: zenon.fajger@ipn.gov.pl

Opcje strony