logo IPNInstytut Pamięci Narodowej

Informacja

Obecnie nie ma nowych zapowiedzi prasowych. Zapraszamy do śledzenia naszej strony internetowej oraz lektury artykułów w portalu przystanekhistoria.pl

Turnieju Debat Historycznych

Instytut Pamięci Narodowej serdecznie zaprasza młodzież ze szkół ponadpodstawowych do wzięcia udziału w VII edycji Turnieju Debat Historycznych. Na Wasze zgłoszenia czekamy w Oddziałach i Delegaturach IPN w całej Polsce (mapa i dane do koordynatorów w załączeniu).

 

Aby wziąć udział w projekcie, należy zgłosić 4-osobową drużynę (z ewentualnym zawodnikiem rezerwowym) wraz z opiekunem do koordynatora Oddziału/Delegatury IPN właściwego ze względu na miejsce położenia szkoły. Zwycięzcy turniejów regionalnych w czerwcu 2022 r. wezmą udział w finałowym Turnieju Debat Historycznych IPN w Warszawie.

Koordynator ogolnopolski: Marta Snarska, marta.snarska@ipn.gov.pl

Koordynatorzy regionalni:

 

Oddział/delegatura

imię i nazwisko

e-mail

Białystok

Karolina Dobek

karolina.dobek@ipn.gov.pl

Bydgoszcz

Magdalena Basińska

magdalena.basinska@ipn.gov.pl

Gdańsk

Artur Chomicz

artur.chomicz@ipn.gov.pl

Katowice

Renata Skoczek

renata.skoczek@ipn.gov.pl

Kielce

Ilona Religa-Gola

ilona.religa@ipn.gov.pl 

Kraków

Katarzyna Łysak

katarzyna.lysak@ipn.gov.pl

Lublin

Katarzyna Zawadka

katarzyna.zawadka@ipn.gov.pl

Łódź

Magdalena Zapolska-Downar

magdalena.zapolska-downar@ipn.gov.pl

Olsztyn

Dawid Zagził

dawid.zagzil@ipn.gov.pl

Poznań

Julia Kilanowska

julia.kilanowska@ipn.gov.pl

Rzeszów

Maciej Rędziniak

maciej.redziniak@ipn.gov.pl

Szczecin

Zofia Fenrych

zofia.fenrych@ipn.gov.pl

Warszawa

Ewa Dyngosz

ewa.dyngosz@ipn.gov.pl

Wrocław

Iwona Demczyszak

iwona.demczyszak@ipn.gov.pl