Otwarcie wystawy "Św. Maksymilian Maria Kolbe" – Pabianice, 16 sierpnia 2021 r.
16 sierpnia – w ramach obchodów upamiętniających 80. rocznicę męczeńskiej śmierci św. Maksymiliana Kolbego – na placu Sanktuarium św. Maksymiliana Kolbego w Pabianicach Katarzyna Helik, pracownik Oddziałowego Biura Edukacji Narodowej IPN w Łodzi, otworzyła wystawę "Św. Maksymilian Maria Kolbe".
17.08.2021